Dr. Ming: Nisam popio tabletu već 40 godina, lijek za sve je u nama samima!
Došao je živjeti u posljeratnu Hrvatsku. Liječio je političare i vojnike, a u Dubrovniku je prvi put bio 1995. kada je održao i svoj prvi seminar o tradicionalnoj kineskoj medicini. Ljudi kojima je pomogao razvili su s njim prijateljstvo koje i danas traje. Govore da je doktor Ming uvijek spreman pomoć, to je jednostavno njegov poziv. Tabletu nije popio već 40 godina, a tvrdi da je ljek za sve bolesti u nama samima. Sudbina je htjela da se njegova kćer Lea rodi u Dubrovniku, i stoga s Gradom imaju posebu vezu i dolaze kad god mogu. „Ja sam Kinez, ali moja djeca su Hrvati“, naglašava doktor Ming.


