Od kolijevke pa do groba, najljepše je đačko doba! Sretno prvašići!
Nova školska godina započela je pjesmom i plesom. Učenici OŠ Ivana Gundulića prvašićima i njihovim roditeljima poželjeli su uspješan početak ovog novog poglavlja u njihovim životima. Uzbuđeni, veseli, neki i pospani, prvašići su jedva dočekali upoznati kolege iz razreda i svoje učiteljice. Pozdravio ih je i gradonačelnik Mato Franković s kojim su u dvorištu škole posadili i maslinu. Kako je prošao prvi dan škole u Gružu, pogledajte u video prilogu.


