Erasmusovci iz cijele Europe stigli na dubrovačko sveučilište
Na Sveučilištu u Dubrovniku u ovom semestru stiglo je 53 studenata iz cijele Europe u sklopu programa Erasmus. Njihov orjentacijski tjedan i upoznavanje s Gradom počelo je jutros u prostorijama Kampusa. Dobri studijski programi, ali ljepote grada i more neku su od glavnih razloga za dolazak u Dubrovnik. Više u video prilogu


