Predsjednica srdačno dočekana na Lastovu
Predsjednica Kolinda Grabar Kitarović trećeg dana boravka u našoj županiji obišla je i Lastovo gdje se susrela s predstavnicima lokalnih vlasti koji su je upoznali s problemima života na tom udaljenom otoku. Predsjednica je oduševljena otokom i optimistična je kad je u pitanju zadržavanje ljudi na Lastovu. Osim prometne izoliranosti, veliki trag na otoku ostavila i JNA. Ministar državne imovine Goran Marić najavljuje konkretne projekte koji će Lastovu dati novu priliku za gospodarski razvoj. Više u video prilogu.


