Dubrovački srednjoškolci hrabriji, oštriji i kritičniji od "običnih" vijećnika
Jutros je u gradskoj vijećnici održana simulacija Gradskog vijeća u sklopu projekta DUMAS. Vijećnici su bili dubrovački srednjoškolci. Učenici su se podijelili u tri stranke i pokazali visoku razinu profesionalnosti tijekom rasprava, razgovarajući i prepoznavajući probleme našeg Grada.


