Djeca Mokošice konačno dobila svoje igralište
Gradonačelnik Mato Franković sa suradnicima je obišao završeno dječje igrališe u Novoj Mokošici. Igrališe je opremljeno najsuvremenijim spravama i zaštitnim podlogama. U izgradnju je uloženo 700 000 kuna, a izgradile su ga tvrtke Tonikom i Redox. Ravnateljica dječijih vrtića Dubrovnik Boja Milan Mustać jako je zadovoljna realiziranim igralištem, a djeca su presretna jer više ne moraju ići na udaljenije nogometno igralište. Više u video prilogu.


