Gradonačelnik obišao vrtić i vatrogasni dom na Osojniku/najavio cestu most Tuđman-Pobrežje
Gradonačelnik Mato Franković sa suradnicima bio je na Osojniku gdje je obišao dvije investicije u tijeku. U vrtiću su ga pjesmom dočekali mališani s kojima je okitio i jelku. Nakon tratamenta obišao je vatrogasni dom Osojnik u koji su uložena značajna sredstva. Gradonačelnik ima velika očekivanja kada je u pitanju Osojnik, posebno nakon što se realizira cesta most dr. Franja Tuđmana- Pobrežje. Više u video prilogu.


