SUSRETI UTORKOM / Željko Raguž (DUSTRA): Pitate želim li biti direktor Luke Gruž? Mlad sam čovjek, imam ambicije i reference za svaki izazov...
Svojedobno je zbog koalicije s HDZ-om suspendiran iz HSS-a, a od svibnja lanjske godine surađuje s istom mladom ekipom HDZ-ovaca, što se promijenilo? Je li politika u Hrvatskoj najunosniji posao? Je li njegov krajnji cilj postati direktor Luke Gruž i hoće li puknuti koalicija s HDZ-om ukoliko se ne udovolji njegovoj ambiciji? Koliko često posjećuje kulturna događanja kad se već zalaže za smanjenje novaca kulturi i povećanje sportu? Kao bliski suradnik bivšeg gradonačelnika i koalicijski partner aktualnog gradonačelnika, kako bi usporedio njihove različitosti i sličnosti? Može li se Andro Vlahušić vratiti u dubrovačku politiku "na velika vrata"? - odgovara predsjednik DUSTRE, aktualni vijećnik Gradskog vijeća i bivši dogradonačelnik Željko Raguž, gost "Susreta utorkom" urednice Lidije Crnčević.


