Za Uskrs ćemo imati pristojan put oko Grada
U ulici Petra Krešimira IV. izvode se radovi na sanaciji asfaltnog kolnika, do spoja s ulicom Put od Bosanke. Radi se o radovima redovnog održanja prometnica i za očekivati je da će taj prvi dio sanacije biti završen kroz mjesec dana. Nakon prve faze na red je nakon 2003. godine došla i Ulica Frana Supila. Što se sve radi i koliko sve to košta pitali smo dogradonačelnicu Dubrovnika Orlandu Tokić. Više u video prilogu.


